UA RU EN

Сотрудники кафедры дифференциальных уравнений

Дзира Богдан Іванович
.
.

Дзира Богдан Іванович

Доцент, канд. фіз.-мат. наук

e-mail:bogdandzyra@gmail.com

Розклад викладача >>

Персональна сторінка >>

.
.
.

1. Диференціальне числення функцій однієї змінної. Дзира Б.І., Карликова О.А., Кільчевська К.М., Панасюк Н.М. – К.: НТУУ «КПІ», 2005. – 40 с.

У посібнику розглянуто короткі теоретичні відомості та зразки розв’язання типових задач із розділу вищої математики, що вивчаються студентами енергетичних спеціальностей протягом першого курсу навчання. Мета цього посібника – допомогти студентам отримати необхідні вміння і навички для виконання типових розрахункових, самостійних і контрольних робіт.

2. Лінійна алгебра. Частина І. (Визначники і матриці. Системи лінійних рівнянь) Б.І.Дзира, М.Є.Дудкін, Г.К.Новикова. – К.: Політехніка, 2013. – 65 с.

Розглянуто основні питання теорії визначників, матриць і систем лінійних алгебраїчних рівнянь в арифметичному просторі. Наведено короткі теоретичні відомості та розв’язання типових задач, а також задачі для самостійної роботи з відповідями. Для студентів фізико-математичного факультету університету та технічних спеціальностей інститутів.

3. Лінійні простори. Методичні рекомендації до розв’язання задач дисципліни «Лінійна алгебра та аналітична геометрія» для студентів фізико-математичного факультету денної форми навчання. Б.І.Дзира, М.Є.Дудкін, Г.К.Новикова. – Київ, 2013. – 35 с.